Zespół

Home/Zespół
Zespół 2017-10-26T09:28:14+00:00

Zespół CAMY

BOGDAN KASPERSKIwłaściciel
Posiada wykształcenie wyższe w zakresie reklamy, jak i public relations. Ukończył z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze. Pracował na stanowiskach menadżerskich w działach marketingu i reklamy w kilku międzynarodowych koncernach. Był odpowiedzialny za kreacje marek, strategię komunikacji oraz organizację sprzedaży dla wielu przedsiębiorstw. Pasjonat nowoczesnych technologii, internetu i fotografii. Jest także muzykiem z wykształcenia.
KAMILA KASPERSKAeko rolniczka i eko designer
Posiada wykształcenie wyższe w zakresie reklamy i public relations. Ukończyła z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie. Jest absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych na kierunku wystawiennictwo. Pracowała w działach marketingu firm – producentów materiałów budowlanych. Specjalizuje się w dużych kampaniach prasowych, wprowadzaniu nowych produktów na rynek i programach lojalnościowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w agencjach reklamowych jako account director. Fascynuje się współczesnym designem. Prowadzi ekologiczne gospodarstwo rolne Anielskie Ogrody.
MONIKA BELEĆgrafik komputerowy, dtp
Magister inżynier systemów informatycznych. Ukończyła Wyższą Szkołę Inżynierską na kierunku: podstawowe problemy techniki. Doświadczony pracownik agencji reklamowych. Grafik komputerowy, specjalista DTP, projektant WWW. Nie może żyć bez brydża towarzyskiego i turniejowego, wypraw do ciepłych krajów oraz książek.
ELŻBIETA BROŻEKgrafik
Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych na kierunku wystawiennictwo, techniki sztuk plastycznych. Doświadczenie zdobywała w instytucjach artystyczno-kulturalnych i agencjach reklamowych. Specjalistka w dziedzinie artystycznego projektowania reklamowego. Autorka nagrodzonych prac plakatowych. Interesuje się fotografią i sztuką performance.